Корзина
9 отзывов
MKA-MetalPolimer
+380972525250
 • picture 1
 • picture 2

Панель обогревательная ОЄП-180 Вт,1.0м

 Панель обогревательная ОЄП-180 Вт,1.0м, фото 2  Панель обогревательная ОЄП-180 Вт,1.0м, фото 3  Панель обогревательная ОЄП-180 Вт,1.0м, фото 4

от 438 грн.

Показать оптовые цены
 • 1 грн./шт.
  при заказе от 20 шт.
В наличииОптом и в розницуКод: 2001
Панель обогревательная ОЄП-180 Вт,1.0м
Панель обогревательная ОЄП-180 Вт,1.0м
от 438 грн.
В наличии
 • +380 показать номер +380 (97) 252-52-50 Роман
 • +380 (67) 320-16-23 Роман Керівник
 • +380 (50) 430-53-26 Роман Керівник
 • +380 (93) 551-21-54
 • +380 показать номер +380 (97) 252-52-50 Роман
 • +380 (67) 320-16-23 Роман Керівник
 • +380 (50) 430-53-26 Роман Керівник
 • +380 (93) 551-21-54
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (97) 252-52-50, Роман
   +380 (67) 320-16-23, Роман Керівник
   +380 (50) 430-53-26, Роман Керівник
   +380 (93) 551-21-54
  • Контактное лицо:
   Роман Пром
  • Адрес:
   м.Львів вул Городоцька 242а, Львов, Львовская область, 79000, Украина
  • Email:
   prominstrument_zaxid@ukr.net

Система типу ТЕРМЕХ

МОНТАЖ СИСТЕМИ типу ТЕРМЕХ

Немає нічого простішого. Монтаж можна виконати власноручно. Досить мати дрель або свердло з твердосплавним наконечником і трохи вільного часу. Панелі кріпляться на дюбелях діаметром 7 мм і довжиною 45 мм. Хто не має часу (або дрелі), може доручити роботу нашим спеціалістам. Зразки монтажу подано нижче на малюнках.Панелі укладають якнайнижче, переважно на висоті 5 см над підлогою. Починати кріплення слід з правого краю стіни. До першої справа панелі з виступаючими штирями вставляється гніздо терморегулятора. Опісля штепсель вмикається в розетку 220 V з нулевим штирем, котру Ви дістанете в наборі при закупі.УВАГА! Використання розеток без нульового штиря небезпечне: можливе пораження електрострумом. У кожному приміщенні, в якому вмонтовано панелі, потрібно замінити просту розетку розеткою з нулевим штирем. Нульовий штир заземлити. Проводка правильного заземлення, яка оберігає від удару струмом, може бути виконана тільки спеціалістом—електриком.Терморегулятор на внутрішній стіні встановлюється якнайдалі від джерел тепла і сонячного світла, на висоті 1,5 м від підлоги. Дріт терморегулятора прибивають до стінки або укладають під штукатуркою в стіні. При потребі дріт можна вкоротити або подовжити.Сполучення панелей між собою і на' сусідніх стінах здійснюють за допомогою з'єднувача із стандартною довжиною дроту ЗО см. Залежно від потреб, цей дріт можна замінити іншим. Всі під'єднувальні дроти повинні мати поперечний перерізі мм.

ЩО ЦЕ - ПАНЕЛЬНІ НАГРІВАЧІ?

Система ТЕРМЕХ - плоскі панельні електро нагрівачі потужністю 90 (180) Вт. Живляться від мережі 220 V. Окремі панелі кріпляться до стіни у приміщенні безпосередньо над підлогою і з'єднуються між собою, як кубики LEGO, в довільних зіставленнях в такій кількості, щоб їхня потужність забезпечувала обігрівання Вашого приміщення. Довжина панелі становить 0,5 м (90 Вт) або 1 м (180 Вт), висота 13 см, товщина -всього 1,5 см. Ніжки висотою 1,5 см дозволяють прикріпити панель до стінки так, що при цьому залишається вільний простір для руху повітря між панелями і стіною. Нагрівальним елементом панелі є нагрівальний дріт, аналогічний до того, що використовується при кабельному підігріві підлоги. Панелі служать не менше 20 років.Температура панелей ніколи не перевищує 90°С. Це забезпечує від пожежі і дозволяє монтувати панелі на будь-якій стіні, в тому числі і на дерев'яній. Стальний корпус панелі покритий порошковим лаком білого, чорного, коричневого - чи будь-якого кольору - згідно з Вашим замовленням.Температурою панелей керує терморегулятор, який утримує в приміщенні заздалегідь встановлену температуру повітря (напр., +20°С) з точністю до 1 °С.

СКЛАДОВІ ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ ТЕРМЕХ

Основні елементи системи - ОГРІВАЛЬНІ ПАНЕЛІ потужністю 90 Вт (або 180 Вт), поєднані в наборі довільної потужності, необхідної для опалення або додаткового огрівання приміщення.Панелі живляться від мережі 220 V через ТЕРМОРЕГУЛЯТОР. До нього додається електродріт зі штепселем і двожильний дріт довжиною 3 м. Терморегулятор, залежно від температури в приміщенні і назовні, вмикає і вимикає напругу в наборі панелей. Таким чином він є важливим компонентом теплового комфорту і значно зменшує використання електроенергії. Завдяки застосуванню терморегулятора, панелі працюють в середньому 12 годин на добу.У невеликих приміщеннях терморегулятор можна не застосовувати. Кількість енергії, потрібної для обігрівання невеликої ванної кімнати чи туалету, зовсім незначна. Однак, без терморегулятора неможливо встановити потрібну температуру. Якщо Ви не застосовуєте терморегулятор, необхідно придбати ЕЛЕКТРОДРІТ З ВИЛКОЮ, щоб під'єднати набір до мережі.Наступний елемент нагріваючої системи - З'ЄДНУВАЧІ, що дозволяють під'єднати панелі в наборі на сусідніх стінах, закріпити їх у кілька рядів, зокрема, розташувати їх між меблями. На стиках в розетках, панелях і терморегуляторі струм не повинен перевищувати 10 А. Тому до одного терморегулятора і розетки можна вмикати не більше 20 панелей 90 Вт або 10 шт. 180 Вт. Збільшення кількості панелей може призвести до надмірного нагрівання і підгорання дротів.Останнім елементом набору є ЗАГЛУШКА, якою завершується монтаж набору. Вона забезпечує від ушкодження струмом. У великих приміщеннях іноді потрібно встановити більшу кількість панелей. У такому випадку необхідним додатковим елементом є ПІДСИЛЮВАЧ 2 -2, який розділяє їх на дві менші групи, що живляться від двох різних розеток. Обома групами панелей в приміщенні керує тільки один терморегулятор.різних розеток. Обома групами панелей в приміщенні керує тільки один терморегулятор. 

 пЕРЕВАГИ СИСТЕМИ ТЕРМЕХ В ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ ВИДАМИ ОПАЛЮВАННЯ 

1.   Найголовніша перевага системи - її вийняткова енергоощадність. Це має істотне значення при постійному
зростанні цін на електроенергію.Економії досягаємо насамперед завдяки оригінальній конструкції системи. Панельні нагрівачі - це не стандартні калорифери під вікном, вони розміщуються над підлогою, рівномірно уздовж стін приміщення, їх монтують передовсім на холодних зовнішніх стінах. При стіні утворюється „теплова завіса". Ця термічна ізоляція щільно огортає приміщення і запобігає зволожуваності стін {досконалий спосіб, щоб позбутися грибка та вогкості в холодних кімнатах). Панелі дають рівномірне тепло і запобігають його втраті в приміщенні. 

2. У кожному приміщенні монтується терморегулятор, за допомогою якого можна встановити потрібну
температуру повітря. Завдяки цьому можна опалювати приміщення, в яких Ви не перебуваєте постійно упродовж
доби (спальна кімната, контора, крамниця та ін.). Це теж дозволяє значно зменшити витрату електроенергії.

3.  Система огрівання з панелями ТЕРМЕХ - цілком безпечна, не вимагає ремонту і консервації. Тривалість використання - мінімум 20 років. Ми запевняємо 3-річну гарантію. Під час ремонту приміщень панелі легко демонтуються. Вони мають естетичний вигляд, малопомітні на стінах і не займають багато місця. Завдяки оригінальній конструкції наші панелі не псують стін; за ними не осідає пил. Плити можна монтувати на всіх видах стін, навіть на дерев'яних.  4.   Перерахованих вище переваг та можливостей не мають традиційні системи опалювання приміщень, зокрема житлових квартир і будинків. Якщо Ви маєте намір збудувати новий дім чи поліпшити опалювальну систему у вжеіснуючих квартирах, офісах, магазинах, дачах, то Вам доведеться користуватися традиційним центральним опаленням, з котлами, де використовується вугілля чи газ, або ж погодитись на встановлення акумуляційних печей чи олійних калориферів. Все інше пов'язано з великими витратами на придбання котла, труб, нагрівальних приладів, здійснення монтажу і навіть на будівництво нового приміщення дпя котельні. Оплата за опалювання газом чи вугіллям дуже висока і постійно зростає. Акумуляційні електропечі та олійні калорифери винятково неощадні в експлуатації. Всі точкові огрівані не мають терморегуляторів, що утримують сталу температуру в приміщенні, незалежно від температури назовні.  

5. Ціна закупу, вартість монтажу, витрати енергії, коли йдеться про систему ТЕРМЕХ, набагато нижчі. Порівняти їх можна лише з коштами системи кабельного підігріву підлоги. Але останній не скрізь і не завше можна застосувати, хіба лишень при будівництві нового приміщення або при ремонті, пов'язаному з заміною дерев'яної підлоги на керамічні плити. Порівняльне вивчення різних систем опалювання показало, що витрати енергії при використанні нагрівальних панелей є значно нижчі: на 15 - 20% в порівнянні з опалюванням Ц.О. вугіллям і коксом на 25 - 30% в порівнянні з опалюванням Ц.О. газом на 40 - 50% в порівнянні з опалюванням акумуляційними або олійними калориферами. 

 

ЯК ПІДРАХУВАТИ ПОТУЖНІСТЬ 1 КІЛЬКІСТЬ ПАНЕЛЕЙ, ПОТРІБНИХ ДЛЯ ОБІГРІВАННЯ ПРИМІЩЕННЯ?

Кількість панелей, необхідних для обігрівання приміщення, залежить від його кубатури (в м3), теплової ізоляції будинку, кількості холодних стін, ущільнення вікон і дверей та ін. Подані нижче підрахунки виконуються для граничних умов, тобто -20йС зовні приміщення. Кількість теплоенергії, необхідної для огрівання 1 м3приміщення, становить:  

1.Опалення при -20°С назовні приміщення:-   будинки дерев'яні, теплоізольовані 20Вт/мЗ-   будинки муровані з теплоізоляцією 25Вт/мЗ-   будинки цегляні, кам'яні без ізоляції (стара забудова) 30-35 Вт/мЗ 2.Додаткове огрівання при існуючій опалювальній системі (напр., Ц.О.). Недогріті квартири, передпокої,
коридори, гаражі і т.п. 5-20 Вт/м3  ЗРАЗКИ ПІДРАХУНКІВ1. Опалення кімнати 20 м2, висота 2,5 м, будинок утеплений Кубатура 20 мгх 2,5 м = 50 м3 х 25 Вт/м3= 1250 Вт: 90 Вт (потужність панелі 0,5 м)= 14панелей0,5м;абож1250Вт: 180Вт (потужність панелі 1 м) = 7 шт. 1 м. 

2.Опалення кімнати 20 м?, висота 4 м (стара будівля з цегли). Кубатура 20 мг х 4 м =. 80 м3 х ЗО Вт/м* = 2400 Вт: 90 Вт (потужність панелі 0,5 м) = 27 панелей 0.5 м; або 2400 Вт: 180 Вт (потужність панелі 1 м) отримуємо 13-14 шт. 1 м. 

3. Додаткове опалення гаража 20 mj, висота 2,2 м, стіни з пустаків. Кубатура 20 м: х 2,2 м = 44 м3 х 10 Вт/м3:90 Вт = 5 -6 панелей 0,5 м, або 3 шт. 1 м. Так само підраховується кількість панелей для всіх приміщень в будинку, а опісля визначається загальна їх кількість і потужність в кВт. Встановлення в будь-якому приміщенні чи квартирі не більше 40 панелей 90 Вт або 20 шт. 180 Вт не вимагає змін в монтажі електропроводки. При збільшенні кількості необхідна подача 3-фазової напруги. Щоб не трапилися неполадки, треба звернутись за консультацією до електрика. 

 

ВИТРАТИ ЕНЕРГІЇ ВПРОДОВЖ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ (для прикладу 1).

Підраховано в прикладі 1 потужність 14 панелей 0,5 м (7 панелей 1 м) становить 1,26 кВт. Нагадуємо: терморегулятор сприяє тому, що під час усього опалювального сезону панелі гріють приблизно 12 год. на добу. Максимальна витрата енергії упродовж опалювального сезону, без періодичного зниження температури вночі, або ж в разі тимчасового невикористання квартири, магазину та ін. приміщень, що дає додаткову економію: Потужність панелей 1,26 кВт х 12 год. на добу х ЗО днів за міс. х 5 міс. опалювального сезону = 2.300 кВт год. витрат. Знижуючи температуру вночі в усіх приміщеннях на 2-4°С, використовуючи можливості терморегулятора, а також в кімнатах, де Ви не перебуваєте протягом дня, можна значно зменшити суму за опалення.

 

ЕНЕРГЕТИЧНІ ЗАТРАТИ СИСТЕМИ ТЕРМЕХ Тип приміщень. 

1. Кімната 20 м2 х 2.5 м(14 панелей 0,5 м або 7 шт.1 м, 1 регулятор, 1 з'єднувач, 1 заглушка) 

2. Кімната 20 мг х 3.5 м, стара будівля {24 панелі 0.5 м або 12 шт. 1 м, 1 регулятор, 2 з'єднувачі, 1 заглушка, 1 підсилювач 2-2) 

3. Квартира 60 м3 (3 кімнати, кухня) (42 панелі 0,5 м або 21 шт. 1 м, 5 регуляторів, бл. 10 з'єднувачів,5 заглушок) 

4. Ресторан, магазин, 100 мг(84 панелі 0,5 м або 42 панелі 1 м, 1 регулятор, бл. 10 з'єднувачів, 1 заглушка, 5 підсилювачів 2-2)Витрати енергіїв опалювальному сезоні

2.300 кВтгод.бл.

3.800 кВт год.бл.

6.800 кВт год.бл.

13.600 кВт год.  

Вартість монтажу не вказуємо, оскільки ці підрахунки можна виконати самостійно.

 

Характеристики
Основные
Страна производитель Украина
Мощность 180.0
Напряжение сети 220~240 В
Частота   50.0
Класс защиты корпусов электронного оборудования   IP44
Регулирование мощности Плавное
Потребление электроэнергии 180.0
Способы установки Настенный
Цвет Белый
Вес 1.0 (кг)
Гарантийный срок   36 (мес)
Дополнительные характеристики
Гарантийный срок 36 мес
Тепловая мощность 180 Вт
Способ установки Настенный
Способ подключения Боковое
Конструкция радиатора Панельная
Материал радиатора Сталь
Вес 1 кг
 • Цена: от 438 грн.